Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  22. Februāris Vārda dienas Adrians, Rigonda, Ārija
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 21.02.2010.

Septiņi reāli vīrieši atklāti stāsta, ko viņi domā par seksu pirmajā randiņā. Vai tas ir pieņemami un vai ar šo sievieti pēc tam varētu izveidot nopietnākas...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Foto- jupiterimages
13.04.2018 02:17
Super! Esam gimene 17 gadus. Laimigi kopa ar 4 bernukiem.
02.07.2012 03:18
Bet, ko lai dara, ja ļoti gribas. Un griba abiem? Tā taču katra paša darīšana!
28.03.2011 10:21
varu tikai piekrist puišu teiktajam par to pirmā randiņa seksu,jo vīrietis vērtē sievieti pēc tā cik nepieejama un grūti iekarojama viņa ir,respektīvi jo lielākas pūles jāpieliek savaldzinot sievieti,jo lielāka vērtība vīrieša acīs,un lielāka turpmāko attiecību iespējamība.
06.11.2010 11:56
Mana pieredze - vienā neformālā un nelielā burziņā iepazinos ar vīrieti, kurš man ļoti iepatikās un kurš arī manā virzienā raidīja patikas izpausmes. Diemžēl, viņš iepatikās arī manai precētajai paziņai,kura pret mani vienmēr izjutusi slēptu konkurenci un kura ar viņu pārgulēja jau pēc 3 stundu pazīšanās, kamēr es liku saprast - piedod, vecīt, seksa šovakar un tuvākajā laikā starp mums nebūs. Beigās izveidojās situācija, ka mēneša garumā viņš sazvanījās, sazinājās ar mani, bet gulēja ar viņu. Nevienu pie sevis nevilināju, biju tik ieturēta, cik nu spēju, ņemot vērā, ka viņš gulēja ar citu (un droši vien ne jau ar gariem zobiem), bet šobrīd gadu esam kopā. Kad viņam jautāju - kāpēc tu toreiz tā, izskatījās, ka es tevi, kaut mazliet, bet tomēr interesēju, viņš atbildēja - tur jau tā lieta, ka interesēji, pat ļoti, bet es redzēju un sapratu, ka es tevi uz knipja sitiena nedabūšu un nezinu, vai vispār dabūšu. Tāpēc ņēmu to, ko varēja vienkārši, bez piepūles dabūt.
Šī situācija nav nekāds arguments un pierādījums, pilnīgi piekrītu, ka varbūt kāds, kurš ar sievieti pārguļ jau pirmajā vakarā, saprot, ka viņa ir kaut kas īpašs un tālākas izzināšanas vērts. Cik cilvēku, tik patiesību. :)
05.11.2010 23:22
Pilnīgi tracina, visi kā viens atbild, ka sieviet8i, kura pirmajā randiņā atdodas neuztver nopietni un nevēlētos sev blakus ikdienā, bet kā tad paliek ar vīriešiem? Tā jūsuprāt ir norma, ka virietis var gribēt vnm un visur un tas ir tā kā normāli, bet sieviete uzreiz nav nopietni ņemama.
Es personīgi negūstu labu iespaidu arī no tādiem vīriešiem, ne tikai sievietēm.
11.08.2010 14:58
Man ir 28 gadi, esmu sieviete kas zin ko dara un kāpēc ... un Jums tiem tuir aukšāā augt un augt. Tik vien varat kā atbildēt uz jautājumiem un prakses nekādas!!!1
11.08.2010 14:55
"Celki ņebesnije" ... :)!!!
Gatim komentārs skanēja no sirds, pārējiem ... ļoti vāji, cenu uzsist neizdevās :(!!!!!
Man ir bijis sekss ar vīrieti pirmajā randiņā, un svarīgi nav tas ... svarīgi kapēc tā notika ??? Mēs gribējam, mēs ...
24.07.2010 21:52
Ja nu tiesam bija ko palasit tik daudz pieredzejusi un dzives bagato viriiesu domas.Tiesam meitenes nemiet vera so Viiriesu domas:}
20.05.2010 00:40
Mana pieredze rāda - jo vīrietim mazāks loceklis, jo LIELĀKA viņa pašapziņa un arī kretīns viņš ir lielāks! Jā, nu un šī iemesla pēc - kāpēc gan nepadraudzēties kādu laiciņu pirms tam, lai patiešām iepazītu cilvēku tuvāk (un tiklīdz pamanu kādu riskantu lietu pie šī cilvēka, tā saku: man rodas aizdomas, ka es nemaz negribēšu mēģināt ar Tevi, jo es domāju, ka Tava šā brīža attieksme liecina par to, ka TUR nav nekas ievērības cienīgs!!!). Es zinu, ko saku! ;)
29.04.2010 11:00
Sekss patīk...kāpēc nē?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv