Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 10.09.2012.

Mēģinām rast atbildes uz lasītāju rakstītajām problēmsituācijām. Ko iesaki tu?

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Foto-strengthenyourrelationship.com
22.08.2015 11:36
vispirmam kartam, mes nerunajam par sim lietam, kaut gan tas ir viens no svarigakajiem jautajumiem musu attiecibu pamataa. Es ari to atklaju tikai nesen, esmu jau nodzivojusi lauliba pietiekamu laiku, ari man bija ta pat- sekss ar viru - rutina, pienakuma apzina, bet ar tadu attieksmi mes tikai visu sabojajam vel vairak. Ar savu otro pusiti mes esam kopa jau gandriz 3 gadus, bet atklati runat par so temu iesaakaam nesen, nu uznaca tads atklasmes bridis, un zini, tagad ir tads atvieglojums, ja agrak bija lietas ko mes slepam viens otram, tad tagad zinam viens par otru gandriz visu. Ja ari sanak kadas domstarpibas, nesaprasanas, tulit censamies izrunat. Vispirms ir jauzklausa, tad jaizanalize, jo ir lietas ko agrak nesapratam, vai negribejam saprast. Agrak man bija apvainojums ja mans virietis pats masturbe, likas es vinam nepatiku, neapmierinu, tad tagad es pati mekleju interneta vinam seksa rotallietas, mani tas iepriecina. Man bija liela interese par analo seksu, bet kaunejos par to runat, tagad viss tas ir, mes rikojam savus intimvakarus, izbaudam viens otru, dazreiz mes darbojamies katrs pats ar sevi, ticiet, tas nav nekas nosodams, vairak, mes atklajam ar vien jaunas nianses sevii un partnerii. Jaa varetu ta ari but, ka viriesi velas seksu biezak neka mes, bet ta tas nav, vienkarsi vajag atbrioties, relakseties, pastumt dienas nogurumu malaa un lauties milas priekiem. tiklidz jus vairak viens otra ieklausisieties, milesiet partneri, un galvenais pati sevi( to daudzas sievietes ir aizmirsusas), viss bus vislabakaja kartiba. Daudzas sievietes cies no orgasma trukuma, daudzas vaino taja virieti, bet ja jus nebusiet godiga pret vinju, centisieties tikai izpatikt un izdabat vinjam, nekad jus nesasniegsiet baudas virsotni- orgasmu, miljas sievietes atklajiet pasas sevi, savu kermeni, nebaidaties speleties ar sevi, atklajiet tas sava kermena vietas kas liek jums bauda triceet, neslepiet to no sava drauga, pats galvenais- runajiet, neklusejiet
12.09.2012 13:08
Ja neesi ieciklējusies tikai uz seksu, brīžos, kad liekas "cauri, vairs nav ko!" - pajautā savai sirdij "Ja sāktu visu no gala, vai atkal izvēlētos Viņu, vai kādu citu?" Kāda būs atbilde, zināsi, ko tālāk darīt.
10.09.2012 18:59
Nnnezinu.... Mūsu 24 gadu ilgajā laulībā bijuši tik daudz brīži, kad varbūt būtu vajadzējis kaut kādu ārstu, seksopatalogu, psihoterapeitu vai vēl ko... Taču kaut kā mums ir izdevies visas tās lietas pārvarēt, galvenais - milzīga pacietība no abām pusēm. Ir bijuši arī garāki "vēsuma" periodi, un ne viens, ne otrs tādēļ neesam meklējušas izklaides ārpus mājas. Visu savu enerģiju esam katrs izgāzuši savos darbos, bērnu audzināšanā. Mums palīdzēja uzticēšanās, kopīgs hobijs, sarunas, tas, ka negribējās darīt otram pāri... Jā, bija brīži, kad likās - beidzam viens otru mocīt, ejam katrs uz savu pusi. Bet laikam atbildība par otru "pieradināto" bijusi lielāka par mirkļa iegribām. Laikam tomēr zem "vienaldzības" maskas visu laiku slēpās mīlestība. Jo tagad, pēc ilga laika, kad bērni izauguši, mums ar vīru otrā jaunība, sekss, - viss tā, kā pie pirmās iepazīšanās. Un šī sajūta vēl spēcīgāka nekā pirms 20 gadiem.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv