Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Autors: Konsultē pārvērtējošā konsultante Elīna Brila
Ilustrācija: docreno.com
Pievienots: 18.10.2013.

Ja sieviete pēkšņi jūt seksuālu atsalumu pret partneri, vēlams uzdot jautājumu–kas ir mainījies manā dzīvē, kādi spilgti notikumi var būt to...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
20.10.2014 17:00
Pats varu pastāstīt no pieredzes! Kad mana sieva un es nolēmām radīt savu kopēju mazuli sekss bija intensīvāks kā prasti ,bet tas tikai visu vēl vairāk padara problemātiskāku kopdzīvē.Neliekoties ne zinis arī mana mīļotā bija stāvoklī un man tas bija prieks.Var sākt mīēties tikai pēc 3 nedēļām tad arī mūsu dzīvē sākās miers un saticība.Sieva man dāvāja neaizmirstamus brīźus un es viņai ļāvu baudīt to kas bija neloğiski saprotams ne viņai ne man.Varu pateikt tikai vienu ka mēnešreizes ir tāpat kā grūtniecība un ja vīrs grib to baudīt atļaujieties jo savādāk meklēs citas.
22.11.2013 15:45
tikai nesakiet ka vīrietis būš sliktais ja pārgulēs ar citām!!!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv