Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  9. Decembris Vārda dienas Sarmīte, Tabita
Autors: Psihosomatikas klīnika
Ilustrācija: supportafterdivorce.com
Pievienots: 05.11.2013.

Vecāku šķiršanās ir attiecību pārtraukšanu starp diviem pieaugušajiem, un tas nebūt nenozīmē, ka attiecības tiek izbeigtas ar bērnu.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
02.05.2016 11:45
Mans vīrs savas jaunās brūtes dēļ arī bērnus ļoti reti paņem ciemos,apmēram 2-3 x gadā,tad kaut ko nopērk,aizved uz kafejnīcu un jūtās varonis,savukārt bērns domā cik labs tētis,mamma tāda nav.Lai gan es uz bērniem tērējos visu laiku un visos svētkos ejam vai nu uz picēriju vai uz kafejnīcu,bet bērniem tas liekas kā normāla ikdiena.Jā tas aizvaino,bet gan bērni izaugs un sapratīs,ka tas no tēva puses un viņa brūtes ir tikai teātris dažas reizes gadā.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv