Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Autors: Zane Zvejniece
Ilustrācija: wallpapername.com
Pievienots: 19.08.2013.

Atbrīvojot savu prātu no pagātnes vilšanās un neveiksmēm, tu vari pārtraukt savu mīlestības bloķēšanas ciklu un būt gatava mīlēt vēlreiz.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Lai atjaunotu vai veiksmīgi atrastu romantisku laimi, ir svarīgi, ka esam atbrīvojušies no pagātnes aizvainojumiem. Piedošana ir pirmais solis, lai "atbloķētu" tavu mīlestības dzīves ciklu.
20.08.2013 12:54
"Lai atjaunotu vai veiksmīgi atrastu romantisku laimi, ir svarīgi, ka esam atbrīvojušies no pagātnes aizvainojumiem."
un tieši šito daudzas neprot un krāj sāpes par veciem nodarījumiem un tādēļ baidās iesaistīties jaunās attiecībās,jo liekas,ka "visi vīrieši taču ir cūkas!"
20.08.2013 12:25
"Ja tavs partneris domā, ka laulība ir līdzīga cietumsodam un bērni būtu viņa spīdzināšana, savukārt, tu vēlies laulību un pilnu māju ar bērniem..."
No kuras paralēlās pasaules nāk šis priekšstats par sievieti kā altruistisku laulību un bērnu gaidītāju un vīrieti kā egoistisku, apkārt lēkājošu tirliņu??? Es jau gadus 15 mēģinu atrast kādu šādu "tipisku" sievieti, nekādi nesanāk. Es uzturu sevi formā, kā nu māku, ķermenis man izskatās aptuveni kā tam futbolistam Bekhemam, tikai bez tetovējumiem, esmu dažus gadus jaunāks. Nepīpēju, dzeru varbūt tikai sidru uz svētkiem, patlaban īrēju māju, ir sava mašīna, šomēnes uz rokas saņēmu ap 1200 latiem. Patīk kaķi, DIY, interjera dizains, datorlietas, grāmatas. Bet viss, ko es satieku, ir tādas meitenes, no kurām man ātrāk nekā vēlāk iestājas mērens šoks. Vai nu vīriešu nīdējas "feministes", vai parastas "slaucējas", vai ciešanu mīlētājas, vai vēl kaut kādā ziņā pavisam dullas. Kāzas labākajā gadījumā dažām ir iespēja kaut ko pierādīt ģimenei vai kursabiedrenēm, bērni - iespēja izšķirties un dabūt alimentus, visu atlikušo dzīvi mocīt bijušo vīru un sevi. Kur tad ir tās brīnišķīgās meitenes kā no "Pride & Prejudice"? Sēž mājās un tamborē, gaida princi baltā zirgā? Vai jau vāļājas pa grīdu kādā krogā, saukdamas sevi par ilūzijas zaudējušām romantiķēm? Reizēm taisni bezcers... Jā, zirga man nav, varbūt tur tā problēma?
20.08.2013 12:39
Kaut kāda problēma noteikti Tevī ir,ja pats piesaisti vai pievelc tikai šādas meitenes, kā pats raksti "slaucējas" un feministes. Man gluži otrādi - riņķī apkārt vien ir tik daudz draudzeņu,kuras alkst ģimeni, bērnus, foršu vīru un māju, bet neizdodas satikt īsto vīrieti.
20.08.2013 12:44
varbūt sievietēm bail tev tuvoties, liecies paŗāk ideāls, pēc apraksta vismaz, un neticas,ka tāds mačo izskata vīrietis gribēs ko nopietnāku?!
20.08.2013 13:10
Domāju, ka nav balts un melns, visapkārt ir gan tādas, gan tādas sievietes. Taču, jāsaka, kā ir, esam aktīvu draugu kompānija un bieži sanāk nonākt lielos tusiņos un sanākšanās, kur satieku jaunus cilvēkus, un sievietes bieži uzvedas šausmīgi bezatbildīgi, ja ir bērni, par bērniem nedomā - tēti visu laiku dabū vaktēt, arī sarunas tādas virspusējas bieži. Man tas nav pieņemams, bet kopā tie cilvēki šķiet laimīgi, tāpēc pieņemu, ka viņi vienkārši viens otru ir atraduši un viens otru apmierina tādi, kādi ir. Domāju, ka pienāks īstais laiks un vieta arī tev - galvenais neaprodi ar domu, ka neatradīsi nevienu un neatmet cerības!
20.08.2013 15:00
Problēma ir tāda, ka Tu meklē sievieti kā grāmatā (vai filmā)- viennozīmīgu, plakanu, uzreiz uztveramu, kategorijās aši sadalāmu un "priekšā parādītu". Lai lieki nav jālauza sava Bekhema galva un jāiedziļinās. Ar šādu nostādni Tu meklēsi vēl ļooooti ilgi, draugs. Un vispār, neņem ļaunā, bet kāreiz izklausies pēc Tevis pieminētā ilūzijas zaudējušā romantiķa, tikai bez vāļāšanās pa grīdu krogā. Ak, tie nejaukie baļķi un skabargas. :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv