Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Autors: Elīna Brila, pārvērtējošā konsultante
Ilustrācija: gurl.com
Pievienots: 19.03.2013.

Runāt par lietām, kuras ir Tev svarīgas ir atbildīga rīcība. Ja jau sievietes pašas to nespēj, vai ir godīgi to pārmest vīriešiem?

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Galvenais klupšanas akmens šajā jautājumā ir bailes vai aizspriedumi sarunās precību jautājumu vispār aizskart.
14.04.2013 22:15
Tikai cik cilvēku, tik iespēju. Viena lieta- kopīgi bērni un īpašumi, bet pavisam cita - parādsaistības.... Ja notiek nelaime, tad arī parādi paliek uz likumīgās sievas pleciem. Protams, ja tas ir viņas interesēs to nomaksāt, bet -ja tie ir iepriekšējās laulības sakarā? Vispirms ir nopietni jānoskaidro- ko iegūs un, ko zaudēs oficiāli noformētas attiecības tiesiskajā nozīmē, nevis tikai kā sievietes ambīcijas- sievas statuss ar zīmogu pasē.
23.03.2013 10:50
Es esmu no tām, kas stāv uz zemes abām kājām. Ja ar vīrieti izsšķiraties par bērniņu - veidot ģimeni, viņa pienākums kaut formāli ir dot sievietei iespēju arī paņemt viņa uzvārdu. Nevajag aizmirst arī tādu lietu kā kopīpašumi - ja notiek kāda nelaime, cik nav tādu gadījumu, kad piem.kopīgi uzceltajai mājai uzrodas mantinieki un pati paliec uz ielas... Protams, dzīvē ir visādas situācijas, un katrs savas laimes veidošanai izvēlas savu modeli. Tomēr visiem zināma patiesība - sargā pats sevi un Dievs tevi sargās :)
21.03.2013 02:24
Tas katrai individuali- esmu bijusi precēta(kaut tas nekad nebūtu noticis!), ir veiksmīgas attiecības, bet uz papīru "smērēsnu" vēlreiz gan nekad neparakstītos.
20.03.2013 13:56
Man jau arī liekas,ka aiz tās bravūras "ai, man nav svarīgs tas zīmogs pasē" tomēr sievietē slēpjas vēlme un ilgas tikt bildinātai. Tas tomēr parāda ka vīrietis ciena sievieti un viņa nodomu nopietnību un dziļumu.
17.07.2013 08:04
Piekrītu. Ir tomēr tā ka dalās- sievietes kuras prec un sievietes ar kurām guļ! Komiski, bet precētai ir STATUSS! Lai gan arī vīrietis kas ''vienmēr jurididski brīvs'' nav nekāda vērtība....nu tāds- koplietošanas objekts!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv