Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  9. Decembris Vārda dienas Sarmīte, Tabita
Autors: Zane Zvejniece
Ilustrācija: static.guim.co.uk
Pievienots: 16.09.2013.

Mums šķiet, ka, ja nav izdevusies laulība, nekas – būs jauna! Atgādini sev, ka viss nevar notikt vienā mirklī, jo īpaši attiecībā uz attiecībām.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
08.01.2015 21:53
Pirms gada izšķīros,jo pietrūka mīļuma no vīra.Vīrs bija nīgrs,bieži sūdzējās par slikto pašsajūtu,visu vakaru dators klēpi.Komplimentu vietā- bija aizradījumi vakaros neēst.Viņa skaudība pret citu turīgumu un mūžīgā citu autovadītāju lamāšana par debīliem katru rītu,braucot uz darbu ,iznīcināja manu entuziasmu-PIEŅEMT CILVĒKU TĀDU KĀDS VIŅS IR...bija pretīgi atrasties blakus.Tatad rakstā ieteikums,ka jāmeklē partneris ar tadam pašām vertībām un ideoloģijām ir ZELTA VĒRTS.


24.01.2016 22:35
ak dievs...tas ir kā par mani!! Un man likās, ka neesmu normāla un jācenšas viņu pieņemt. pieņemt to, ka viņš vienmēr pie stūres lamā citus un ir nīgrs mājās. Visu laiku domāju, ka tā ir mana vaina. Stulbums!
06.01.2015 14:26
Es nesen runāju ar sievieti, kura stāstīja, ka vīrs viņu krāpj un viņa tam netiek pāri. Viņa ir ļoti laba sieva, visu dara pati, daudz strādā, visu māk izdarīt mājās, tikai laiks sanāk mazāk sev un vīram....Man liekas, ka tas ir loģisks iznākums, vīrietis vienkārši meklēs sievieti, kas viņam vairāk pievērsīs uzmanību un kuras priekšā viņš jutīsies spēcīgāks. Mūsu laikmetā ir ļoti spēcīgas sievietes, diemžēl bieži sanāk, ka vīriešiem te vairs nav vietas. Tas ir tikai tāds viens piemērs no mana saklausītā runājot ar paziņu ar ko es gribēju padalīties.
22.12.2014 08:40
Nu Feminizācija panākusi savu. Dzimumiem vienlīdzība. Sievietes krāpj un aiziet, atstāj bērnu.
Es šķiros...mīļotā dzer, krāpj. Es nedzeru vispār, nepīpēju, azartspēles nezinu jo strādāju un haltūrēju. Neesmu ideāls, bet sievietes mīļās, ja domājat sākt jaunu dzīvi atcerieties, ka ģimene ir vērtība un ka tas romāns beigsies un sāksies ikdiena....atkal šķiršanās.
07.10.2013 17:29
Es domāju, ka šķiršanos nevajadzētu uztvert tik ļoti sāpīgi. Cilvēki padzīvo kopā, kaut ko viens no otra iemācījās, mācības beidzās un beidzās laulība. Viens no biežākiem cēloņiem, varētu būt tas, ka vīrieši ir mazākumā, sievietes daudz, un savukārt vīrieši šo iemeslu izmanto. Tāpēc arī vīrietim ir vieglāk pie šķiršanās. Esmu daudz strādājusi ar cilvēkiem un strādāju vēl tagad, arī kā zīlniece. Man sāp sirds par tām sievietēm, kuras morāli nespēj, negrib, saprast pat to, ka nav attiecību, un, ka viņas ir pelnījušas ko labāku. Vēl cilvēkos nostrādā tāds faktors, tiklīdz pase zīmogā, ka laulība reģistrēta, otrs tiek uztverts kā privātīpašums( kā ķeblis). Jaunajām ģimenēm, kurās piedzimst bērniņš, nav sapratnes vienam pret otru. Bērniņš aizņem daudz mammas laiku, prasa mīlestību, tēviem rodas greizsirdība pret paša bērnu.Cilvēki dažkārt nesaprot, ka šīs mīlestības atšķiras, mīlestība pret vīrieti ir cita, pret bērnu cita. Es iesaku, cilvēkiem, kuri domā par šķiršanos, vispirms tomēr apmeklēt mediatoru, īpaši ja ģimenē ir bēns.
17.09.2013 19:23
...es lasu un brinos..Neviena vardinja -pamacosa- lai tomer aizmirstu to savu egoismu ja ir izveidota gimene,jo -katra gimene-ir ari berninji!Tatad -vairs nevar spriest no sava egoisma augstumiem.Velu veiksmi sieviesu(un,Dievs dod-ari viriesu!)izglitosana!
/S ...iespejams sis rakstinjsh attiecas uz cilvekiem, kuri dzivo tikai divata,bez berniem!Tad jaa-saprotu-izskiies un miers dveselee!
16.09.2013 11:39
No vienas puses jau labi - cilvēki vairs nenorok savu dzīvi neauglīgās attiecībās. No otras puses - dažkārt šie lēmumi tiek pieņemti pie pirmajām grūtībām.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv