Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Ilustrācija: allwomenstalk.com
Pievienots: 07.12.2012.

Dažkārt, mūs var nomocīt mazvērtības kompleksi, un dēkas var būt neveiksmīgs mēģinājums celt savu pašapziņu.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
08.12.2012 21:12
Pilnīgi piekrītu - katrs jau atrod un ierauga to,ko viņam vajag ierauzīt. es piemēram, vispirms pamanīju dāvanu sarakstus :)
08.12.2012 03:19
Jā,ir pirmssvētku laiks - bet tāpēc jau nav jāraksta tikai par to cik visi mīļi un skaisti un pūkaini. Vai varbūt vispār tikai Ziemassvētku dziesmiņas skandināt. Dzīve jau turpinās, neatkarīgi no tā, kāds gadalaiks un kādi svētki :) Un ja runājam par šo portālu, te jau ir pietiekami ari svētku tēmas un gaišu rakstu, tas jau normāli ka raksta arī par ko citu. P.S. un pajautā sev-kāpēc, piemēram, es to nepamanu, tā neuztveru, ka par to vien runā visur,bet tu pamani tieši to? Varbūt arī tavā dzīvē ir kas tāds, kas tev jāatrisina un tieši tāpēc ir labi, ka ir šādi raksti :)
07.12.2012 16:48
Varbūt šajā pirmssvētku laikā var vairāk parunāt par satikšanos, nevis par šķiršanos? Šķiet, ka pēdējā laikā krāpšanas tēma kaut kāda iemesla dēļ no mediju puses tiek vairāk popularizēta - līdzīgi kā kārnās modeles ar nofotošopētajiem ģīmjiem? Jā, tāds fakts ir, tā notiek, tā gadās, bla, bla, bla, tāda dzīve, bet, ja tomēr tic, ka domas rada notikumus, tad varbūt būtu vērts veicināt patīkamu notikumu rašanos - vismaz tagad, pirmssvētku brīnuma gaidīšanas laikā?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv