Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  19. Augusts Vārda dienas Imanta, Melānija
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 09.03.2011.

Gitai ir 20 gadi, viņa nonākusi neapskaužamā situācijā – Gita gaida bērniņu, taču bērna tēvs viņu pametis. Ko darīt? Kā dzīvot tālāk?

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Foto- Gabriela Camerotti, CC license
24.07.2011 18:32
Skumji
27.03.2011 15:47
Bijām kopā septiņus gadus, viņš pameta mani ar bērniņu, kad mazajam bija tikai divas nedēļas. Bet iepriekš stāstīja, ka mīl, solījās mūžīgu kopā būšanu un runāja par kāzām. Ne par ko šai dzīvē nevar būt drošs, jo sevišķi vīriešiem...
23.03.2011 13:18
zinu ka ir sada situaacijaa,jo ar pedejo mazuli ar tpt sanaaca tikai mazula tevu patriecu es pati...galvenais nenokar galvu!
14.03.2011 13:33
Pirms 6 gadiem biju tieši tādā pašā situācijā, tikai ar puisi biju kopā 5 gadus un kad biju 5 grūtniecības mēnesī (grūtniecība bija plānota), tad mani pameta, un arī es viņu vēl mīlēju veselu gadu un gaidīju atpakaļ un biju gatava piedot visu. \r\nUn tiem, kas šeit moralizē gribu patreikt, ka nekad nevar pilnībā būt droša, jo arī pēc 5 gadu kopdzīves var piečakarēt tā, ka visu mūžu pēc tam atcerēsies.\r\nŠobrīd meitenei nekas cits nespēj palīdzēt, kā tikai draugi un tuvi cilvēki. Tikai laiks spēj to visu dziedēt, jo pēc 6 gadiem (manam puikam 6gadi)atceros to, un priecājos ka viss ir izvērties tieši tā, tāpēc ka tāda veida vīrieši ir neveiksminieki un gļēvuļi, kas vienmēr baidīsies uzņemties atbildību un ticiet man, tāds vīrietis nevienai nav vajadzīgs. Priecājies par mazuli un pēc laika viss pāries, turies pie pozitīvām domām un Tu kļūsi stiprāka. Lai izdodās!
10.03.2011 19:24
to - viesis un padoms. cik gan daudz ir tādu gudru cilvēku kā jūs, kas tik labi zina, kā ir pareizi jādzīvo. neiespringšu uz garu runāšanu par šādiem paštaisniem cilvēkiem, kas spēj paredzēt nākotni un kuriem neplīst prezervatīvi un nelūzt sirdis.

Meitenei,kuru pameta. Es arī esmu tur pabijusi. Šobrīd skatos atpakaļ un esmu laimīga un pateicīga par to, ka neesmu kopā ar šo cilvēku un, ka mana dzīve ir pagriezusies tā, kā tā ir pagriezusies. man ir brīnišķīgs puika, banāli, bet patiesi - labākais kas manā dzīvē varēja notikt :) Viss būs ok! Viss sakārtojas.
10.03.2011 17:09
Moralizēt nudien nevajag! Jo no tā vairs nevienam vieglāk nepaliks!
Kā risināt situāciju? Jātiek pāri sāpēm, jākoncentrējas uz mazuli, vaļaspriekiem. Nekādā gadījumā nepieļaut, ka bērna līdzautors kaut kādā veidā atkal čakarē dzīvi un bez žēlastības pēc mazā piedzimšanas piedzīt alimentus!
10.03.2011 16:36
Negribu moralizēt, bet es uzskatu, ka pirms liecies ar kādu gultā vienmēr padomā par sekām un neaizmirsti, ka vienmēr lēmuma pieņemšanā un problēmu risināšanā galvenā būsi tikai un vienīgi TU pati!
Neviens Tavā vietā neizlems un gatavu atbildi nesniegs .... Bet katrā ziņā, ja varēsi šo bērniņu izaudzināt un sniegt visu iespējamo, apkārt būs omītes, opīši un draudzenes ... tad atliek vien pievērsties savam vaļaspriekam, priecāties par katru jaunu dienu un priecāties par gaidāmo mazo brīnumiņu!
10.03.2011 13:16
Starp citu, Anitas romāna jaunākajā daļā, kas šodien publicēts portālā, ir ļoti atbilstošs gabaliņš.
Iekopēšu citātu te:

"- Vai ir grūti būt vientuļajai mammai?

- Nē! Jo vientuļa tu nemaz nebūsi - tev ir bērns, draugi, vecāki, paziņas, darbi un pienākumi! Iedomājies dienas, kad mazais tev uzsmaidīs, pateiks "es mīlu tevi, māmiņa," cieši apskaus, kad skries pie tevis, tad kad sāpēs, būs priecīgs, kad noguris aizmigs tavās rokās vai vienkārši sēdēs blakus klausoties ko tu stāsti! Un tagad iedomājies to cilvēku, kurš to visu nekad nepiedzīvos, jo ir atteicis no šādas iespējas! Tagad pasaki, kurš būs vientuļāks - tu kopā ar mazo, vai bērniņa tēvs?

- Tev taisnība. Viņš daudz ko zaudēs!"

Tā ka zaudētājs viennozīmīgi ir tikai viņš.
10.03.2011 13:13
Dzīvē jau gadās visādi, ne tikai pēc četru mēnešu pazīšanās ,bet pat pēc vienas nakts var pieteikties mazulis. Mani tikai sadusmo tas, ka vainīga pēc tam vienmēr ir sieviete, un, ja vīrietis nevēlas mazo, tad viņš mierīgi var aizlaisties lapās. It kā tas nebūtu arī viņa bērns. Ja vīrietis spēj tik gļēvi rīkoties, tas daudz ko par viņu pasaka. Grūti jau citam no malas pateikt, ko darīt, nedarīt, katram pašam savs ceļš ejams, bet zinu vienu, ka ar tādu cilvēku kopā es vairs nedzīvotu. Esmu pārliecināta, ka Tev izdosies sastapt vīrieti, kas Tevi un mazo novērtēs.
11.04.2017 15:21
pilnigi piekritu ar tadu cilveku labāk nedzīvot jo nav garantijas ka tas neatkartosies un ja jau var šādi izdarit tad nemaz to sievieti nemil.
10.03.2011 12:16
Vispār jau pēc tik neilga pazīšanās laika,nu nevajadzētu tā kā palikt stāvoklī.Nu nevajadzēja steigties,neesi jau tik veca,ka bail palikt vienai.....Tā vispār ir ļoti liela kļūda,ka liekas gultā,nesaprotot,ka no tā dzimst bērni.Mani vispār pārsteidz visas tās,kuras ir stāvoklī,bet puisis ir aizmucis,un viņa tagad pasaka-nu sanāca tā-vispār jau tā nesanāk,ja domā ar galvu!
Bet varbūt tiešām Gita būs ļoti laimīga ar visu bērniņu-ar šo puisi,vai citu,bet citām gan vajadzētu padomāt.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv