Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  17. Augusts Vārda dienas Oļegs, Vineta
Autors: Stāstu uzklausīja Līga Āboma
Ilustrācija: swan.unri.lv
Pievienots: 21.01.2013.

Atklāts un šokējošs sievietes stāsts par to, kā veidojas un izjūk attiecības, kad vīrietim parādās datoratkarība.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
14.02.2015 02:11
Es nevaru tevi nosodīt, tā ir tava dzīve, es spēju saprast, ka mīlestība un izmisums dara savu, taču tev jau viņu vajadzēja patriekt, kad pacēla pret tevi roku.
izsita priekšzobus - tev pašai tas liekas normāli? To nu gan...
Bet situācija saprotama ar kopā dzīvošanu.
Man tēvs cietumā, par pedofīliju pret svešu bērnu, visai ģimenei šoks,mums, mammai šoks, bet uz ielas neizmeta. gaidīja spriedumu, dzīvoja kopā, mamma gulēja viesistabā, sencis vecāku istabā.
mamma teica, ka grūti ar tādu cilvēku kopā dzīvot, negribas, ja nebūtu nabadzība, sen ietu prom.
Bet mammai pārāk laba sirds lai tā arī izmestu uz ielas, jāsaprot, ka cilvēks ir slims un mums viņš neko sliktu nebija nodarījis, tikai mīlējis un audzinājis.
(viss bija normāli, tiešām, nebija nekādu pazīmju, un še tev... nekad nevar zināt, ko apprec...)
Un viņš no pensijas apmaksā rēķinus.
Dzīve vienkārši tā iekārtojas reizēm... tagad gan ir cietumā.
Ir reizes, kad tā vienkārši sanāk.
02.02.2013 16:06
Vāja un nelīdzsvarota sieviete. Vīrietis ar nopietnām atpalicības pazīmēm- ja var raudāt (!) ejot uz darbu un kauties pārnākot mājās... Sieviete turpina ar to pamuļķi dzīvot kopā pat pēc priekšzobu izsišanas... Viņai nav "visi mājās". Ir jāatrod sakarīgs vecis un jāiet projām no mājām!!! Un pēc iespējas ātrāk!
07.02.2013 23:55
kapēc man būtu jāiet prom no sava dzīvokļa kurš ir mans iegūts no vēcākiem es uzskatu kad jāiet ir viņam ,jo viņš atnāca un neiet prom līdz šai dienai jo nav kur aiziet nevienai viņš nav vajadzīgs
08.02.2013 12:53
kā tas ir,kad nevar izlikt no dzīvokļa cilvēku,ar kuru tev vairs nav attiecības? kas viņš tur ir iekrampējies un ieslēdzies istabā?
Lai takš iet īrēt kaut kur!
13.02.2013 23:28
dzīvoklis ir ņemts kredītā viņam pienākās tikpat cik man un pēc likuma es viņu nevaru izlikt ar varu un pagaidām nevarm vienoties jo viņš negrib nekur iet
14.02.2013 12:32
man šķiet, ka tu pati neesi gatava no viņa atvadīties. tas ir saprotams, bet ja vi'ņš pats negribēs ārstēties vai meklēt palīdzību, tad nekas labs nesanāks mīļā :(
28.01.2013 16:42
pazīstama situācija mans vīrs arī bija dator atkarīgs cietu trīs gadus nekas nemainijās tad no dusmām ar cirvi sadauzīju datoru un izmetu miskastē,viņš nopirka portatīvo ,ieslēdzās toletē un čatoja,nekas nelīdzēja novārtā biju pamesta es un bērni,visi pienākumi bija pilnīgi uz maniem pleciem,viņš bij kā mēbele mājās mēs izšķīrāmies ,tagad viņš dzīvo pie savas mammas un netraucēti katru dienu sēž pie datora,es tevi saprotu ,un varu pateikt tev ka tas nav ārstējams tāpat kā narkomāni,neceri brīnumi nenotiks,tiec no viņa ātrāk vaļā jo dzīve iet uz priekšu un nav vērts tērēt uz tādiem ne laiku ne savus nervus.
26.01.2013 23:40
Es tevi pilnībā saprotu jo man bija tieši tāda situācija ar otro vīru ,likās ideāls vīrietis ,bet izrādijās dator atkarīgs,tevi neviens nesapratīs ,kas to nav piedzīvojis to neviens nevar saprast visi tik var gudri runāt,tas ir kā būt alhakoliķa sievai tikai tas ir visiem redzams ,bet dator atkarīgais nav redzems,tas ir pārdzīvojums sievietei ,un ja viņa par to nerunā tas var būt noslēpums ,līdz mūža beigām ,paldies tev ka esi tik stipra ,un runā par to,jo saprotu ka daudzi tevi nesaprot.
22.01.2013 21:51
kur paliika pirmais beerns?
Vai tad ne pie tee sava teeta?!
21.01.2013 20:21
Nu sorry, bet pati sieviete man tomēr arī neliekas īsti vesela...
21.01.2013 13:29
Drausmas! Kā vēl var dzīvot kopā ar vīrieti,kas tevi mēģinājis nožņaugt? un kā var pieļaut,ka bērns to visu redz??!
21.01.2013 12:06
Piekrtītu psiholoģes komentāram,ka bērns noteikti cietīs,ja viņam būs vēl ilgi jādzīvo šādā modelī. Ja gribi tiešām normālu ģimeni, tad tā kā pašlaik dzīvo, nevar turpināt. Citādāk izskatās,ka pati esi iestrēgusi. Tev jāiet pašai prom no dzīvokļa, nevis jāgaida,ka vīrs ies prom un uzturēs gan sev dzīvokli,gan tavai jaunai ģimenei dzīvokli. Kāpēc nevari ar bērnu iet dzīvot pie Ulda? Bērns ar tēvu taču var satikties, atliek tik norunāt dienas un laikus.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv