Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  23. Aprīlis Vārda dienas Georgs, Juris, Jurģis
Autors: Juta Vanaga
Ilustrācija: unsplash.com, CC - Nathan Walker
Pievienots: 04.02.2016.

Bezmaksas vebināra laikā 8.februārī plkst. 20.00 došu padomus, ko vajadzētu ievērot, lai gan dejas mācīšanās, gan pats notikums noritētu bez lieka...

Lasīt vairāk >>
Idejas, kā aizvadīt vecmeitu ballīti kļūst arvien interesantākas un pārdomātākas. Par vienu šādu neparastu meiteņu ballītes scenāriju mums pastāstīja Agnese Uzrauga.

  Lasīt vairāk >>
Gaidot jauno kāzu sezonu, ieskatījāmies zīmola KATYA KATYA SHEHURINA redzējumā par 2015./2016.gada kāzu kleitu modes tendencēm. 

  Lasīt vairāk >>
Nav likuma un noteikumu par to, kā drīkst un būtu jāaizvada vecmeitu ballīti, ir tikai jūsu izdoma, kas var šo pasākumu padarīt patiešām neaizmirstamu!

  Lasīt vairāk >>
Šāda ballīte vēl nav bijusi. Diāna iesūta scenāriju vecmeitu ballītei, kāda varētu notikt nākotnē.

  Lasīt vairāk >>
Laur atzīstas, ka šo vakaru nekad neaizmirsīs, jo jutās ļoti, ļoti īpaša.

  Lasīt vairāk >>
Ja sapņojam, tad sapņojam ar vērienu, precamies taču vienu reiz! Un šajā dienā lutināsim ne tikai līgavu, bet arī pašas sevi.

  Lasīt vairāk >>
Pēdējos gados arvien biežāk dzirdēts par topošās sieviņas apdāvināšanu pirmskāzu ballītes laikā. Apkopojām dāvanu idejas, kas varētu iepriecināt līgaviņu.  Lasīt vairāk >>
Evita stāsta par jautru vecmeitu ballīti, kas notikusi nāriņu stilā. Ja ir vēlme uzposties krāšņos kostīmos, šis ir ideālais scenārijs!

  Lasīt vairāk >>
Viviāna konkursam piesaka scenāriju, kas tika sagatavots pirms aptuveni pieciem gadiem, kad draudzene uzrunāja un lūdza noorganizēt viņai pirmskāzu ballīti.

  Lasīt vairāk >>
Trīs vīrieši stāsta, kā nolēma, ka ir jāprecas un kādas sajūtas bija, redzot savu mīļoto, kāzu kleitā.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv