Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  22. Jūlijs Vārda dienas Marija, Marika, Marina
Autors: LU ekspertes
Ilustrācija: images.sciencedaily.com
Pievienots: 22.11.2012.

Atbalstot pozitīvu uzvedību, skolēni iemācās, ko vajag, nevis ko nevajag darīt, kā arī dod skolēnam iespēju labi uzvesties.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
23.11.2012 00:33
jauka doma, bet nedaudz naiva. kā būs ar tiem skolēniem, kuri ir no nelabvēlīgām ģimenēm, vai viņiem tiks pievērsta pietiekami personiska attieksme, un vai vecāki vispār ir gatavi tajā iesaistīties. man šķiet, ka tas var strādāt, ja visi apzinās, ka ir daļa no šī organisma un darbojas kopā, nevis katrs par sevi. bet ai mūsu sabiedrība ir tam gatava?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv