Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  12. Decembris Vārda dienas Iveta, Otīlija
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 05.05.2010.

Ko darīt situācijā, kad pusaudzis basto skolu un nemācās, un ikviena saruna beidzas ar solījumiem, kas tā arī netiek pildīti? Padomus dod krīžu un konsultāciju centra...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Foto- stock.xchng
29.04.2015 20:42
ja kāDREIZ TRŪKA dators tad tagad neko nevajag pat kabatas naudu . neiešu un viss ar klasesbiedriem problēmas nav. ko nu/
29.04.2015 20:38
vakarā apsola .no rīta bēg no skolas
09.05.2013 22:37
Bet ja viss ir izrunaats,gan skolaa,gan maajaa,taapat neko nevar panaakt,buus 16.gadi un draud tresais gads palikt 8.klasee,saka,ka taapat tagad nevar neko izlabot,tikai vasaraa,bet paaraak daudz prieksmeti lai izlabotu.Un nemaz nepaardziivo ka atkal paliks 8.klasee,saka ka grib mainiit skolu,bet nedomaaju ka tas ko mainiis-jo nemaacaas un kad grib aiziet no stundas.Tagad veelu atnaak maajaa,un no riita nevar piecelt un vienkaarsi neiet.Kur veersties?Par psihologa sarunaam tik nosmejaas-nekas neaizkeraas.Nezinu kas veel var paliidzeet.
23.04.2012 14:47
NU es jau arī uzskatu, ka tās atzīmes ja vajag , tad tikai viņam. Mani uztrauc tas, ka sabiedrība cenšas padarīt par vainīgu mani, ja tā uzskatu. Skolu vairs nemainām, patiesībā tikai šī iemesla pēc esam palikuši Jelgavā. Jo iepriekšējā dzīvesvietas un vairāku skolu nomaiņa arī bija sākums skolu neapmeklēšanai. Šogad jau vēl puslīdz normāli, viņam ir brīnišķīga klases audzinātāja, tā, ka tomēr turēsimies šeit, jo puika mācās 8. klasē (palicis vēl viens gads) Un tas par tā parastajām skolām- tur Jums pilnīga taisnība - cik zinu, tad manējam vnk ir garlaicīgi un visi bērni (gan kaķa bērni, gan cilvēka bērni mācās no piemēra, nevis no tā, ko mums pasaka gan mājās gan skolā) Ja skolotājs nav autoritāte, tad viņa mācītajā neviens neieklausās. Un šī brīža bērni jūt pa km kāds cilvēks ir nostājies klases priekšā.
23.04.2012 10:30
bet varbūt, ka viņam nav nepieciešamas tās labās atzīmes. ir tik daudz darbu, ko var darīt bez formālās izglītības un es nerunāju par krāvēju. lai mācās par programmētāju, vai labu tirdzniecības speciālistu. vai, lai maina skolu. es, piemēram, apsveru savu puiku sūtīt alternatīvajā skolā, kādas nu uz to brīdi būs, kas būs izaudzis, jo parastās skolas neveicina ne interesi, ne arī sniedz labāko izglītības "izlasi" ..
22.04.2012 23:09
Jā, mums arī šī problēma. Ne muļķis, ne slikts, ne arī īpaši slinks, -mājās dara ko liek un daudz arī palīdz (mums ir maza māsa), bet uz skolu - vienmēr kaut ko izdomās, lai varētu neiet, un protams, līdz ar to arī sliktas atzīmes. Kā motivēt? Nezinu, jo, ja skolas direktors atļaujas pusaudzim pateikt "tava stulbā māte" un vecāku sapulcē klasesbiedrenes māte-pašvaldības policijas darbiniece, kura nodarbojas ar nepilngadīgajiem likumpārkāpējiem, kā vienīgo veidu kā uzlabot savas atvases atzīmes ( un arī iesaka darīt tā citiem) ir maksāšana par labām atzīmēm. Piedodiet, bet man tas liekas amorālāk, nekā skolas neapmeklēšana. Nedomāju, ka šādā gaisotnē mans dēls ko labu var iemācīties. Un ar viņa draugiem arī viss ir kārtībā- normāli puikas, kuriem sirds īstajā vietā. Tā, ka varbūt jāsāk ar skolas atmosfēras izmainīšanu, jo kāds tur brīnums, ka jaunieši, kuri jūtīgāk uztver pasauli, šādā atmosfērā īpaši negrib uzturēties..

28.05.2010 06:26
haha... lieliski padomi, tikai dažiem ir vienalga... Motivē, māmuķīt - dod naudu, dod vēl naudu, pērc man to un pērc man šito, man vajag, citādi es uz skolu neiešu. Bet nekas jau nemainās. Dabū kāroto un turpina tālāk. Uzpirkt? Nav par ko. Sūtīt strādāt? Uz kurieni diez?
06.05.2010 22:56
Man(kā skolniecei)liekas kā motivēt skolnieku var priekšrocības, kuri ir garantēti izglitotam cilvēkam. Piemēram lai gūtu naudu, jāapgūt profesiju, apggūt profesiju var universitātē, bet lai iestāties, jāpabeidz skolu ar labām atzīmēm.
Jūs varat ieteikt Jūsu dēlam pastradāt vasarā(no manas klases gandzīz visi gribjejā15 gadu vecuma strādāt, lai pieradīt, ka viņi var kaut ko jau šaja dzīvē). 15 gadi, nav izglītības - viņš strādas maxima vai rimi, izpildīs kādu grūtu darbu. Tas ir ļoti labi! :) Jūsu puisēns sapratīs kā bez izglītības viņš nevar domāt par darbu ofisā, par augsto peļņu, bet bez izglitības viņu pieņems tikai uz darbu, kur fiziski ir grūti(tiešī šinī piemēra).
06.05.2010 15:32
paldies, lieliski ieteikumi!
05.05.2010 13:17
Manuprāt, šīs problēmas ir ļoti individuālas un pēc maniem novērojumiem sakne šādām problēmām ir meklējama tieši mājās. Ja mājās, attiecībās ģimenē kaut kas nebūs, kā vajag (uzmanības trūkums, negatīva attieksme, pārlieka kontrole, lutināšana utt.), tad parādīsies arī "sliktie" draugi, paradumi utt.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv