Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  27. Maijs Vārda dienas Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 01.08.2011.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Foto- beijing-kids.com
03.03.2012 22:07
Man ir vīramāte kas aizstāv savu dēlu dzeršanā. Ja es mēģinu kautko runāt,tad situacija tiek vērsta pret mani un tieku nozākāta. Ko man darīt šādā situācijā? Mums tomēr ir ģimene un maza meitiņa ko cenšos saglabāt.Varbūt ir kāda izeja?
12.02.2012 23:58
Zane, tevi apprecēja,jo sexu ta vajag.Ar māti kopā tā kā neērti tomēr...
07.02.2012 21:07
Man arī ir bijusi tāda situācija, līdzīga. Un tur neko nevar darīt, ja mīļotais vīrietis nespēj teikt neko pretī savai mātei un nevēlas kaut mazlietiņ kaut ko savā dzīvē mainīt. Es vienkārši pēc 5 gadu attiecībām aizgāju. Un tagad jūtos daudz reiz labāk. Un esmu sapratusi, ka viņam nemaz neesmu bijusi tik svarīga, tikai viņa mamma.
14.10.2011 16:34
Vīramātes ne tikai tur savus dēliņus,bet ir arī greizsirdīgas.Bet vīramāsas mēdz būt vēl privātīpašnieciskākas par mammām-diemžēl tā nebūt nav mazāka problēma.
09.06.2013 11:10
tas nu gan ir muļ';k';ibas! Esmu pilnīgi neitrāla vīramāte un arī māsas dēla dzīvē nejaucās, bet pati sieva gan to vien dara kā dzīvo pa naktsklubiem.Ja ģimene izjuks kas tad būs vainīgs, māsas, vai es?
09.06.2013 17:37
Ir absolūti muļķīgi mēģināt likt visus vienā maisiņā un mērīt pēc vienas mērauklas.
01.09.2011 08:57
Psihploģija jāmācās ne tikai tām muļķīgajām mātēm, kas stāv pie gultas, kamēr dēls mīlējas... Mīlestības ir dažādas, arī tā vecāku mīlestība, kad māte mīl savu bērnu līdz pat viņa 60 gadiem (cik nu ilgi kurš dzīvo).Un ja gadiem nevar paciest kādu problēmu, tā vai nu jāpsaka, vai "klusi jāmeklē" cita drauga māte...
31.08.2011 15:05
Pieaudzis bērns ir vīrietis un sieviete nevis mazs bērns, kuru jāmīl kā bērnu. Mātei ir jāmīl savs vecis un nevis jālien kārtot savu pieaugušo bērnu "problēmas". Ja nav veča, ar ko būtu jādala dzīvē, sanāk "palīdzēt" saviem pieaugušajiem bērniem. Tā līdz mazbērniem nesanāks nokļūt.
15.08.2011 20:24
Vai tad tā ir problēma, ka viņi runā pa telefonu???
Kad vīra māte atbrauc ciemos, un uz 2-3mēnešiem!! No rīta 8 nāk guļamistabā kā pie sevis. Redz, es piesegusies ar palagu- un ārā neiet, runājās ar dēlu. redz kur problēma un te nu vispār nesaproti, vai viņa ko sajēdz no robežām. Un vēl daudz kas cits tādā garā. Tā kā mīļās, 3x dienā pa telefonu, lai runā vesels.
09.08.2011 13:34
Klau, kādas problēmas - vīriešu pilna pasaule, ja nevari atrast Latvijā- meklē citur (it kā esot vairāk nekā pie mums) nepatīk šitais ar savu māmulīti- ak, dievs, ņem no bērnunama - tam mātes nebūs. Kāpēc jābūt tādai cietējai - nevari izturēt - lasies, un visiem būs labi (bet, ja nebūs, tad paši mainīsies un Tevi meklēs rokā, visu laiku tiek teikts, ka vīramāte vainīga - bet dēlam jau ar laikam tas viss apmierina, neapmierina tikai Tevi - tad nu proties un izbeidz to, kas Tevi neapmierina - pasauli izmainīt nevar - var tikai sevi, ej prom un izbeidz gausties!
04.08.2011 12:38
6 gadus drauga mamma=milota sieviete bija ari mana attiecibu realitate. Mums ar vinu bija lieliskas attiecibas, jo so attiecibu modeli akcepteju. Musu attiecibas ar virieti no ta cieta un beidzas ar skirsanos. Sajas attiecibas laimigs nejutamies neviens no mums. Ari drauga mamma ne. Daudz par to runajam, visi piekrita, ka situacija nav OK. Tacu gadu gaita mammas kontrole un viriskigu uzmanibas apliecinajumu prasisana no dela kluva arvien lielaka. Dels jutas vainigs pret mums abam. Mammas virs regulari majas vinai rikoja skandalus, jo bija greizsirdigs uz mates un dela neveseligajam attiecibam. Ta vieta, lai risinatu savas attiecibas ar viru, mamma pieprasija no dela ka no viriesa to, ko nesanema pati no sava vira. Tas ir slimigas attiecibas, no kuram cies visi.

Vira vecaki ir jaciena un jamil. Bet mammai ir mammas vieta un sievai ir sievas vieta. Mamma nevar but vienlaikus ari sava dela sieva. Sieva nevar but vienlaikus mamma savam viram. Viramatei un vedeklai savstarpeji jaievero statusa noteiktas robezas.

Tagad man ir virs. Viramate dzivo talu, mums ir emocionali siltas un cienosas attiecibas. Vina respekte musu gimenes dzivi un es censos sniegt atbalstu vinai. Virs mil un ciena savus vecakus. Ar savam attiecibam visi jutamies labi.
02.08.2011 14:22
Pateicībā par vīra uzaudzināšanu, vīra vecākus, ir jāciena! Viennozīmīgi, bet kas attiecas uz mīlestību.... cita runāšana.

Un nudien nesaprotu, kas būtu runājams 3 reizes dienā, ja vien nav kāda īpaša situācija - to ko ēdis brokastīs un pusdienās jau var mierīgi pie vakara izstāstīt. ;)

Varētu padomāt, ka zvanīšanās vairākas reizes dienā norāda uz rūpēm par jau pieaugušā bērna labsajūtu! Drīzāk otrādi, vēlmi koriģēt pieaugušu cilvēku un nevēlēšanās pārraut nabas saiti. Protams, bērns saviem vecākiem ir bērns visu mūžu, bet bērns nav rotaļlieta, bet gan patstāvīga būtne ;)

Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv