Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  24. Jūlijs Vārda dienas Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Flickr.com, CC - casualwonder
Pievienots: 09.05.2016.

Teiksiet – kas gan var būt jaukāks par mammas prieku un aizkustinājumu saņemot no bērniem šādu uzmanību! Tomēr ne visas mammas prot to pieņemt un novērtēt...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
09.05.2016 23:50
Pilnīgi piekrītu-tu gribi sagādāt mātei prieku,bet galā iegūsti tikai sarūgtinājumu,kad atkal sāk savu,nu,kapēc jūs tērējāties,tas ir dārgi utt.Nu nezinu,kādi tur ievainojumi,bet upura loma galu galā sāk atgrūst,tāpat kā nemitīgā kontrole un jaukšanās pieaugušo bērnu gimenes dzīvēs.
10.05.2016 08:57
Varu piekrist, bet no otras puses, šādos brīžos bērniem vajadzētu teikt vecākiem, kā viņi jūtas, ja vecāki tā dara... Bet bieži vien jau tas paliek nepateikts... Nu nerunājam mēs viens ar otru. Nerunājam.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv