Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Jūnijs Vārda dienas Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 17.03.2010.

Ja vēlies izaudzināt laimīgus un veiksmīgus bērnus, pavadi mazāk laika, cenšoties būt perfekta māte, tā vietā velti spēkus savām partnerattiecībām.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Amerikas ģimenes terapeits D.Kods apgalvo, ka daudzās ģimenēs bērni cieš no pārāk lielas vecāku uzmanības. Mūsdienu lielākais bērnu audzināšanas mīts esot - jo vairāk uzmanības veltīsi bērnam, jo labāki viņi izaugs. Kā domā Tu? Foto-flickr.com
31.03.2010 13:44
Neviena no galējībām nav laba, ne bērna turēšana pie 5 cm garas saites, ne pilnīga nepieskatīšana. Zelta vidusceļš - tāds ir atslēgas vārds.
Laulāto savstarpējās attiecības noteikti spēcīgi iespaido bērna uzskatus par laulību dzīvi kā tādu, par to normām, tāpēc vecākiem tomēr būtu rūpīgi jāizsver vai bērnam ir nepieciešams dzirdēt viņu strīdus.
20.03.2010 15:56
...tas viss nav tik vienkārši-kurš pirmā un kas ir pēdējā vietā..vīrieši mēdz nākt un iet dzīvē, bet bērni ir vienīgie..un tad var gadīties, ka aiz mīlestības pret bērna tēvu vispār var palikt viena- pazaudēt abus....ir jāciena sevi un savi līdzcilvēki..ja viss būtu tik vienkārši, tad būtu mazāk pamestu, arī vīrieša dēļ, bērnu un mazāk vientuļu sieviešu, kas aiz mīlestības pret bērna tēvu gatavas uz visu-un vai šajā situācijā bērni būs laimīgi?! Diez vai...
19.03.2010 20:55
Piekrītu terapeitam!
19.03.2010 16:01
Man ir pirmais berninsh, vinam jau ir pus gads, un tikai pirms paris meen., es sapratu, ka esmu mamma un no manis pashas pari palicis gandriiz nekas. Lieki piepilst, ka attieciibas ar berna tevu ir uz izjukshanas robezhas, shobriid esmu kopaa ar vinju TIKAI berna delj, paraleli, saku dzivot savu dzivi. Tas ir drausmigi! Sievietes, esat pratiigakas! Miliet savus bernus neaizmirstot pashas par sevi.
18.03.2010 23:33
man gan ketas hierarhija liekas loģiska. nu protams, ka grūti rindot kurš kur, bet ir jāizvērtē.
18.03.2010 15:16
Jā, tiešām, tas būtu absurds teikt, ka tu esi 1.vietā, bet tu 5.vietā.
18.03.2010 14:38
Nu, tā, manuprāt, arī gluži nevar pa vietām sarindot. Mīlestība pret sevi, mīlestība pret vīru un bērniem ir katra savādāka, tām jābūt līdzsvarā, tur jau tas āķis, ka nevajag nevienu no tām stādīt augstāk par pārējām.
18.03.2010 13:18
Manuprāt, jādzīvo pēc šādas hierarhijas:
1. Visvairāk jāmīl sevi
2. Vīru
3. Bērnus
4. Vecākus
5. Mājdzīvniekus
6. Darbu/ apkārtējos
17.03.2010 20:51
Man arī gribas teikt, ka ir divas galējības - vecāki, kuri vispār bērniem nepiegriež vērību un pārmērīgie.
17.03.2010 19:01
Latvijaa? Kur lielaakaa dlaja beernu jau no pirmaas klases braukaa tramvajos, paarvietojas bez vecaaku uzraudziibas pilseetu centos, pazuud peec stundaam nezinaamaa virzienaa:D Liekas, latvieshus shi probleema neskar, tieshi otraadaak, ir paaraka maz vecaaku kas adekvaataa daudzumaa velta beerniem savu laiku, par lauliibu jau lieki pibilst.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv