Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Jūnijs Vārda dienas Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
Autors: Ruta Zimnoha
Pievienots: 09.05.2013.

Iemesli, kāpēc cilvēki vēlas kristīt bērnu ir visdažādākie. Vieni uzskata, ka tas bērnu aizsargās pret ļaunumu. Citiem tie ir vienkārši jauki svētki. Kāpēc tad...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
08.09.2013 00:04
"ja nu tas bērns izaugot ienīdīs par to.ka ir kristīts?"
Tātad kāds viņam to naidu būs iepotējis. Bet labā ziņa ir tā, ka var iepotēt arī labas lietas. Tāpēc jau baznīcā vecākiem un krustvecākiem jautā, vai viņi mācīs bērnam Dieva likumus, t.i., mīlēt Dievu pār visām lietām un savu līdzcilvēku kā sevi pašu. Un viņi saka "jā". Un kurš gan (saprazdams, ko no viņa prasa) teiktu un rīkotos citādi. Diemžēl izglītotība dievišķo likumu izpratnē ir ļoti zema, ja vispār ir, tāpēc arī nonākam pie attiecīgiem secinājumiem. Bet slinkot un pūt taču nav mūsu dabā, vai ne?
09.06.2013 17:29
Tas ir tikai mans viedoklis.nesaprotu.kāpēc bērns jākrista.kā te saka jāiekļauj draudzē.un.ja nu bērns izaudzis vecākien to pārmetīs? Zinu reālu puisi.kurš vecākiem ir uzdevis jautājunu.vai ir iespējams atkristīties?.mani pašu vecmamma tā klusi at mammu.sapratu.lai tētis nezina.aizveda nokristīt.kad jau gāju skolā.Un kas no tā n mainījās? Ne es.ne mani bērni.kuri jau jaunieši ne mirkli neesam izjutuši vajadzību pēc baznicas un dieva.Esmu kategoriski pret kai mazu bernu.kuram nav teikšanas vestu kristit.ja bērns pats pie tā nonāk.tā ir viņa izvēle.man personīgi tas netraucē.ka kaut kur mētājas tā kristību zīme.tas notiika.vecmamma tā gribēja.bet man tas pilnigi neko nav nozīmējis.Un rīkotsvētkus utmlkaut kā jocīgi.un ja nu tas bērns izaugot ienīdīs par to.ka ir kristīts?
08.09.2013 13:42
Nesaprotu, kāpēc bērnam vecāki būtu jāienīst, ka bērnībā nokristīts, tiešām nesaprotu. Ja tu netici dievam, tad tāda kristīšana būs tas pats kas bērnībā šūpuļdziesmu dziedāšana, mamma to darīja ar mīlestību, neko ļaunu tev tas nenodara. Ja jau ienīdīs, tad ne jau kristīšanās pēc, bet tādēļ, ka audzināts greizi. Es pati visu dzīvi nodzīvoju neticīga un kristīta, nevienu neienīdu, bet tagad, kad dzīve jau pusē, esmu ar dievu kontaktu atradusi. Un tas nekas, ka tas nav "kristiešu" dievs.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv