Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Jūnijs Vārda dienas Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: s4.favim.com
Pievienots: 15.02.2013.

Tas, ko saka bērni, vienmēr ir trāpīgi, patiesi un, jāatzīst arī nedaudz smieklīgi. Ko viņi teiks tik nopietnas tēmas, kā mīlestība, sakarā?

Saglabāt kā mīļāko rakstu
18.02.2013 14:36
Internetā ir atrodami bērnu atbildes par mīlestību "Mīlestība ir..".
Šos izteicienus izmantoju savās kāzās galda karšu tekstos, līdz ar to visiem bija par ko pasmaidīt.
Un mana 5gadīgā krustdēlā atbilde uz "Kas ir mīlestība?" bija: "Tas ir tad kad prinči un princeses mīl viens otru tādās lielās pilsētās kā Londona".
Bet mazais 3gadīgais brālis, mammai prasīja, lai viņa pasaka priekšā pareizo atbildi..vai vismaz pirmo burtu uz kuru sākas pareizā atbilde :) nu tiiik mīlīgi! :)
15.02.2013 13:21
Tik mīļi, sirsnīgi un galvenais- patiesi, ir mūsu "mazie eksperti"! :)
Nevaru vien sagaidīt,kad mana meitiņa man pateiks 'Mīlu Tevi,mammīt', jau tagad mana sirds kūst,kad viņa skaita "mamma,mammmma" :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv